Współpraca


Termotech Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem budowlanym działającym na rynku od 1991 roku. Firma oferuje pełen zakres usług budowlanych, budowlano montażowych, prac remontowych i instalacyjnych. Spółka posiada również doświadczenie w generalnym wykonawstwie budynków mieszkalnych.

Strona www: www.termotech.pl


Pil-Building Sp. z o.o. w obecnej strukturze powstała w 2003 roku. Spółka działa w wielu segmentach rynku budowlanego realizując inwestycje na terenie całego kraju. Jako generalny wykonawca firma zajmuje się m.in. budową obiektów przemysłowych, usługowo handlowych, budynków użyteczności publicznej, budynków mieszkalnych oraz renowacją i modernizacją obiektów.

Strona www: www.pilbuilding.pl


Firma ELEKTRO-SPAL PHU Krzysztof Spalony istnieje na rynku od 1978 roku. Działalność firmy ukierunkowana jest na wykonywanie i projektowanie instalacji elektrycznych w budynkach jednorodzinnych, halach, magazynach, garażach i innych obiektach budowlanych. Podczas dynamicznego rozwoju oferta firmy została rozszerzona o naprawę sprzętu AGD (pralki, lodówki, odkurzacze ...) i urządzeń chłodniczych i mroźniczych (lady chłodnicze, chłodziarki do napojów, schładzalniki do mleka ...). W maju 2005 roku nastąpiło otwarcie punktu sprzedaży artykułów elektrycznych i części AGD w Czarnkowie ul. Kościuszki 53.

Strona www: www.elektro-spal.pl